SZYBKIE FARBOWANIE WŁOSÓW ZA POMOCĄ SPECJALNYCH CIENI

/
Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

Gdy już raz pofarbujemy włosy, tak naprawdę cały czas musimy to kontynuować. Bowiem jeśli zaprzestaniemy, pojawi się bardzo brzydki i przede wszystkim mało estetyczny odrost. Taki stan naszych włosów mógłby nas wpędzać w zakłopotanie. U niektórych osób natomiast włosy rosną tak szybko, że odrost pojawia się już nawet po dwóch tygodniach.

Takie częste malowanie włosów i uzupełnienie odrostu, jest bardzo kosztowne. Nie każdą z nas stać na to, by co dwa tygodnie chodzić do fryzjera. Poza tym bardzo często po prostu nie mamy na to czasu, ponieważ musimy podołać wielu naprawdę ważnym obowiązkom, które są o wiele istotniejsze niż wizyta u fryzjera. Czasem zatem potrzebujemy dużo szybszego rozwiązania.

Cień do włosów?

Ostatnio coraz częściej mówi się o cieniach do włosów, jako o ratunku na brzydki odrost. Coraz więcej marek postanawia wypuścić na rynek taki właśnie produkt, ponieważ jest na to spore zapotrzebowanie. Obecnie W Polsce jest to jeszcze bardzo mało popularne rozwiązanie. Nie ma jednak problemu z zamówieniem takich produktów ze stron zagranicznych, gdzie jest ich spora ilość. Oczywiście wiele cieni ma bardzo odważne kolory. Czasem jest to niebieski, zielony czy też różowy. Zdarzają się jednak również bardziej stonowane cienie, pasujące do blondynek czy też szatynek. Oczywiście trudno jest dobrać idealny kolor takiego cienia, szczególnie jeśli wybiera się go poprzez Internet. Jednak warto wówczas celować w nieco ciemniejszy odcień. Ciemna góra zawsze się sprawdza, ponieważ świetnie kontrastuje.

Oczywiście warto mieć świadomość tego, że taki cień nie daje trwałego efektu. Tak naprawdę jest to tylko doraźne, można powiedzieć, że chwilowe rozwiązanie. Czasem gdy musimy wyjść na jakąś ważną uroczystość, a nie mamy akurat czasu na fryzjera, takie coś świetnie się sprawdzi. Poza tym jest to też bardzo fajna opcja na eksperymenty ze swoimi włosami. Być może ciekawi nas jak byśmy wyglądały w innym kolorze. Nie mamy jednak odwagi do tego, by coś zmienić w tej kwestii. Wówczas dzięki takim cieniom możemy wypróbować różne opcje i zobaczyć, co nam pasuje.

Cienie do powiek – czy można ich używać na włosy?

Jak to już zostało wcześniej wspomniane, specjalne cienie do włosów nie są zbyt popularne w Polsce i raczej się ich nie produkuje. Dlatego też kobiety zachęcone modą z zachodu, eksperymentują z tym właśnie trendem. Coraz więcej kobiet decyduje się na pomalowanie sobie włosów cieniami do powiek. Ich konsystencja jest bardzo podobna do tych, które są przeznaczone do włosów. Można dzięki nim również uzyskać fajny efekt, choć jeszcze mniej trwały. Oczywiście warto mieć świadomość tego, że jest to tylko chwilowe rozwiązanie. Takie cienie zejdą nam przy pierwszym myciu włosów.
Innym sposobem na farbowanie sobie włosów w ten sposób, są chociażby pastele. Kruszy się je, a proszek nakłada na włosy. To również coraz popularniejsza praktyka.

Oczywiście obie z wyżej wymienionych opcji, nie są tak skuteczne jak prawdziwe cienie do włosów. Warto się w nie zaopatrzyć chociażby poprzez Internet i zobaczyć, jaki efekt dadzą właśnie na naszych włosach.

hoarhair

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Ostatnie wpisy
Rekomendowane
Jak wybrać idealną suszarkę do włosów bez uszkodzenia fryzury?
/
Jak wybrać idealną suszarkę do włosów bez uszkodzenia fryzury?
Odkryj, jak bezproblemowo wybierać suszarkę do włosów, która zachowa Twoją fryzurę nietkniętą. Dowiedz się, jak technologia i odpowiedni dobór narzędzi może wpłynąć na zdrowie Twoich włosów.
Jak wybrać idealny zbiornik na płyny dla twojego domu i ogrodu?
/
Jak wybrać idealny zbiornik na płyny dla twojego domu i ogrodu?
Odkryj, jak wybrać idealny zbiornik na płyny dla Twojego domu i ogrodu. Przeczytaj o rodzajach zbiorników, jak z nich korzystać, a także o konserwacji i bezpieczeństwie.
Jak dodać włosom objętości?
/
Jak dodać włosom objętości?
Marzenie o gęstych włosach dla części kobiet zawsze pozostanie niezrealizowane. O gęstości czupryny decyduje szereg czynników, na które nie zawsze mamy wpływ. Jednym z decydujących jest genetyka.